KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15899064
nr 1589 9064
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Norrsken". Signerad. Olja på duk, 40x60cm, yttermått inklusive ram: 42x63cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:09:17
7/1 14:00:28
150 kr
8/1 18:04:17
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson